Den Norske Kirke
Birkenes, Herefoss og Vegusdal
Meny

Kirkelige handlinger
Kontakt oss

KALENDER

søndag 18 april
Herefoss kyrkje
Birkenes kirke
onsdag 21 april
søndag 25 april
Birkenes kirke
Vegusdal Kyrkje
mandag 26 april
Birkenes kirke
torsdag 29 april
Engesland bedehus
lørdag 1 mai
Kommunehuset kantine
søndag 2 mai
Birkenes kirke
13:00 Dåp
Birkenes kirke
Herefoss kyrkje
onsdag 5 mai

Ansatte

Kirkekontoret: Tlf: 37 28 15 50. E-post: kirken@birkenes.kommune.no


Helene Horverak
Kirkeverge 
helene.horverak@birkenes.kommune.no 
Telefon: 37281550 / 90596509   Send epost 
Janne D. Heia
Daglig leder for menighetene 
janne.dreessen.heia@birkenes.kommune.no 
Telefon: 37281550 / 48091771   Send epost 
Torill Farstad Dahl
Sokneprest, Birkenes 
torill.farstad.dahl@birkenes.kommune.no 
Telefon: 41452845   Send epost 
Frode Eikrem
Sokneprest, Herefoss og Vegusdal 
frode.eikrem@birkenes.kommune.no 
Telefon: 37281550 / 93676239   Send epost 
Karen-Ingrid Witter
Organist 
karen.ingrid.witter@birkenes.kommune.no 
Telefon: 95448401   Send epost 
Sondre Storstadmo
Menighetsmusiker 
 
Telefon: 93680675   
Janna Risdal Ånesland
Menighetspedagog, Birkenes 
janna.risdal.anesland@birkenes.kommune.no 
Telefon: 93896710   Send epost 
Liv Torunn Kildefelt
Ungdomsleder 
liv.torunn.kildefelt@birkenes.kommune.no 
Telefon: 92460299   Send epost 
Harald Mo Birkenes
Kirketjener, Birkenes 
hamobirk@online.no 
Telefon: 48158950   Send epost 
Oddvin Uldal
Kirketjener, Herefoss 
od-uldal@online.no 
Telefon: 46665411   Send epost 
Per Helge Aas
Kirketjener, Vegusdal 
perhelge77@gmail.com 
Telefon: 91631166   Send epost 
Gunn Kristine Rødli
Klokker, Herefoss 
gunnbloom@hotmail.com 
Telefon: 48186932   Send epost 
Se tidligere utgaver »
Den Norske Kirke

Søk i kirken.no: