Den Norske Kirke
Birkenes, Herefoss og Vegusdal
Meny

Kirkelige handlinger
Kontakt oss

KALENDER

søndag 28 februar
Birkenes kirke
søndag 7 mars
Vegusdal Kyrkje
Birkenes kirke
13:45 Dåp
Birkenes kirke
søndag 14 mars
Herefoss kyrkje
12:15 Dåp
Herefoss kyrkje
fredag 19 mars
Engesland bedehus
søndag 21 mars
Birkenes kirke
søndag 28 mars
Birkenes kirke
Herefoss kyrkje
13:00 Dåp
Birkenes kirke
torsdag 1 april
Herefoss kyrkje

Ansatte

Kirkekontoret: Tlf: 37 28 15 50. E-post: kirken@birkenes.kommune.no


Helene Horverak
Kirkeverge 
helene.horverak@birkenes.kommune.no 
Telefon: 37281550 / 90596509   Send epost 
Janne D. Heia
Daglig leder for menighetene 
janne.dreessen.heia@birkenes.kommune.no 
Telefon: 37281550 / 48091771   Send epost 
Torill Farstad Dahl
Sokneprest, Birkenes 
torill.farstad.dahl@birkenes.kommune.no 
Telefon: 41452845   Send epost 
Frode Eikrem
Sokneprest, Herefoss og Vegusdal 
frode.eikrem@birkenes.kommune.no 
Telefon: 37281550 / 93676239   Send epost 
Karen-Ingrid Witter
Organist 
karen.ingrid.witter@birkenes.kommune.no 
Telefon: 95448401   Send epost 
Sondre Storstadmo
Menighetsmusiker 
 
Telefon: 93680675   
Janna Risdal Ånesland
Menighetspedagog, Birkenes 
janna.risdal.anesland@birkenes.kommune.no 
Telefon: 93896710   Send epost 
Liv Torunn Kildefelt
Ungdomsleder 
liv.torunn.kildefelt@birkenes.kommune.no 
Telefon: 92460299   Send epost 
Harald Mo Birkenes
Kirketjener, Birkenes 
hamobirk@online.no 
Telefon: 48158950   Send epost 
Oddvin Uldal
Kirketjener, Herefoss 
od-uldal@online.no 
Telefon: 46665411   Send epost 
Per Helge Aas
Kirketjener, Vegusdal 
perhelge77@gmail.com 
Telefon: 91631166   Send epost 
Gunn Kristine Rødli
Klokker, Herefoss 
gunnbloom@hotmail.com 
Telefon: 48186932   Send epost 
Se tidligere utgaver »
Den Norske Kirke

Søk i kirken.no: